LANSARE DE CARTE

Volumul este semnat de renumitul realizator al Televiziunii Române, Victor Teodoru.

Fotografie: Duminică, 23 noiembrie 2014, ora 11.30, la Muzeul Memorial ”Paul Constantinescu”, din Ploiești, str. Nicolae Bălcescu, nr. 15, secție a Muzeului Județean de Istorie și Arheologie Prahova, va avea loc lansarea unei importante apariții editoriale, sugestiv intitulată Dialoguri sentimentale. Convorbiri cu reputații artiști Ileana Stana Ionescu și Andrei Ionescu.
 Prezintă prof. Al. I. Bădulescu, urmat de cuvântul autorului și un recital instrumental de chitară clasică, susținut de prof. Bogdan Găzdac – Palatul copiilor și elevul Mihai Daniel Mincu, distins cu importante premii la olimpiade și concursuri artistice.
 În partea finală, autorul va oferi autografe publicului prezent.

În partea finală, autorul va oferi autografe publicului prezent.